/
Animacja
/
/
JAMEL
/
/
Kampania
/
/
Sesja foto
/
5/2/2024

Filmowe plany na 2024 rok

Czuła narracja oraz dobra jakość filmów. Agencja JAMEL z Gdańska k. Warszawy wkracza w kolejny rok działań w produkcjach photo & video.
Źródło:

Dział, za którego część kreatywną odpowiada Kriz Barvsson (wcześniej TVN Warner Bros. Discovery), rozwija swoje kompetencje szczególnie w zakresie filmów wizerunkowych, employer brandingowych oraz sesji zdjęciowych.

Zobacz showreel JAMEL 2024:

Wnikliwy briefing, kreatywne podejście do scenariusza i procesu produkcji oraz serce do historii – to główne wyróżniki działu wideo JAMEL. Trójmiejska agencja ma na koncie realizacje filmowe dla takich marek jak MOWI, ERGO Hestia, PERI, Grupa Plichta, DHL Supply Chain czy Sevenet & Cisco. Wśród nich są realizacje studyjne oraz plenerowe – miłość do Gdańska i Pomorza zaowocowała realizacjami w wielu ciekawych lokacjach, w tym także na otwartym morzu.

Spot wizerunkowy dla Grupy Plichta:

Skupiamy się przede wszystkim na employer brandingu oraz reportażu. Idziemy za głosem historii. Doświadczenie zdobyte przy dużych produkcjach telewizyjnych pomaga naszemu zespołowi znaleźć balans między filmem wartościowym, a skutecznym z perspektywy Klienta i oczywiście chętnie oglądanym – podsumowuje Kriz, główny reżyser działu wideo JAMEL. Dla naszych Klientów chcemy być partnerem, który pomoże zbudować przestrzeń do pokazania kluczowych wartości marki oraz przekazania ich w atrakcyjnej formie – kontynuuje.

JAMEL dla MOWI: JOIN US IN MOWI GDAŃSK:

Produkcje agencji JAMEL zdobyły już międzynarodowe nagrody – w tym na WorldMediaFestivals 2023 w Hamburgu (podwójne srebro dla kampanii JOIN US IN MOWI GDAŃSK oraz SHARING WISELY IS USING WISELY!) i Employer Brand Management Awards 2022 w Londynie (wyróżnienie). W trakcie VIII edycji Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów” srebrem docenione zostały krajowe kampanie: reportaż o dzikich pacjentach pomorskiego ośrodka „Ostoja" (klient: ERGO Hestia) oraz poruszający film o powrocie do zdrowia pani Wiesławy „I świat się zmienił…“ (klient: Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym, ERGO Hestia). Oprócz tego w ramach konkursu Kongresu ESG Polska Moc Biznesu „DNA – bo pomaganie mamy w genach” nagrodzona została kampania „Mamy Taty Czas” ERGO Hestii, której częścią jest produkcja wideo o partnerskim rodzicielstwie.

Reportaż JAMEL „Ostoja" o Pomorskim Ośrodku Rehabilitacji Dzikich Zwierząt 

JAMEL x CPOP & ERGO Hestia: I świat się zmienił…

W 2024 planujemy rozwój pod kątem nowych technologii i form kreatywnego wyrazu, kontynuując swoje najlepsze praktyki w dziedzinach storytellingu, filmów CSR, reportaży czy wideopodcastów.

Adela Ostaszkiewicz
Autorka:
Adela Ostaszkiewicz
Account Manager

Od 2015 roku zajmuje się zarządzaniem projektami marketingowymi, muzycznymi i eventowymi. Po godzinach – didżejka i autorka audycji muzycznych w warszawskim Radio Kampus.

Od 2015 roku zajmuje się zarządzaniem projektami marketingowymi, muzycznymi i eventowymi. Po godzinach – didżejka i autorka audycji muzycznych w warszawskim Radio Kampus.

Sprawy
administracyjno-biurowe

Thank you! Your submission has been received!
Wystąpił jakiś błąd techniczny.
hello-marqueehello-marquee