Blog

14/3/2024

Jak wygląda proces tworzenia animacji 2D?

Animacje 2D są coraz częściej wykorzystywane w marketingu produktów i usług, ponieważ skutecznie przekazują informacje, wyjaśniają procesy, podnoszą świadomość marki oraz przyciągają uwagę klientów. Zastanawiasz się nad zleceniem pierwszego wideo do studia animacji? Nie wiesz jak przebiega taki proces? Oto dokładne wyjaśnienie krok po kroku.
Przeczytaj
19/2/2024

JAMEL dla 32. finału WOŚP

Zimą 2024 wsparliśmy 32. Finał WOŚP kreatywnością naszej wszechstronnie uzdolnionej ekipy, przekazując unikatowe dzieła na aukcje Allegro.
Przeczytaj
5/2/2024

Filmowe plany na 2024 rok

Czuła narracja oraz dobra jakość filmów. Agencja JAMEL z Gdańska k. Warszawy wkracza w kolejny rok działań w produkcjach photo & video.
Przeczytaj
24/1/2024

Ile kosztuje animacja wideo 2D i 3D – cennik?

Animacja 2D/3D jest niezwykle efektywnym narzędziem w marketingu, edukacji i wielu innych dziedzinach. Jednak przy jej zamawianiu często pojawia się pytanie, jakie czynniki wpływają na jej koszt?
Przeczytaj
15/1/2024

Explainer video: Co to jest, ile kosztuje i kiedy działa?

Planujesz szybko i efektywnie przekazać wiele informacji lub wyjaśnić jakiś proces? Wykorzystaj do tego animację typu explainer video. Taki rodzaj filmu animowanego w prosty, a także przystępny sposób przedstawi ideę, produkt czy usługę.
Przeczytaj
9/1/2024

Jak wygląda proces powstawania animacji biznesowej?

Animacje 2D są coraz częściej wykorzystywane w marketingu produktów i usług, ponieważ skutecznie przekazują informacje, wyjaśniają procesy, podnoszą świadomość marki oraz przyciągają uwagę klientów.
Przeczytaj
8/1/2024

Międzynarodowe wyróżnienie dla filmów kampanijnych MOWI

Rok 2023 przyniósł naszemu działowi wideo nie tylko rozwój i wiele pasjonujących projektów, ale też kilka nagród.
Przeczytaj
12/12/2023

Jak przeprowadzamy casting wśród pracowników do filmu employer brandingowego?

Wideo employer brandingowe to sposób na wiarygodne przekazanie celów, wartości czy kultury panującej w firmie. Pracownicy są najlepszą wizytówką organizacji – swoją osobowością i zaangażowaniem w produkcję filmową potrafią podnieść wiarygodność przekazu, sprawiają również, że odbiorcy utożsamiają się z ich podejściem do (potencjalnego) pracodawcy. Wideo jest również doskonałym nośnikiem emocji, skrojonym pod budowanie zasięgów w social mediach.
Przeczytaj
24/10/2023

Dlaczego warto wykorzystać animacje biznesowe w strategii marketingowej?

W dzisiejszych czasach rynek jest nasycony różnego rodzaju treściami, a konsumenci codziennie napotykają setki komunikatów marketingowych. W takim środowisku trudno się wyróżnić. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na animacje biznesowe.
Przeczytaj
16/8/2023

Festiwal Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów”

Tematyka społeczna, środowisko naturalne, działania CSR – to tylko niektóre z tematów, które w 2023 inspirowały nas do tworzenia czułych narracji i mini dokumentów dla naszych klientów.
Przeczytaj
11/7/2023

Budujące wieści: Grupa PERI nowym klientem JAMEL

W połowie 2023 rozpoczęliśmy współpracę z centralą PERI: międzynarodową firmą produkującą systemy szalunkowe i rusztowania.
Przeczytaj
5/7/2023

Agencja JAMEL dla Centrum e-Zdrowia

Plus milion do wiedzy dzięki animacjom JAMEL o platformie mojeIKP, zrealizowanym dla Centrum e-Zdrowia! Animowane videoexplainery zebrały ponad 1,5 miliona odtworzeń oraz niemal 1000 polubień na YouTube.
Przeczytaj
/
Sesja foto
/
/
Animacja
/
/
Produkcja filmowa
/
/
Obsługa graficzna
/
/
News
/
/
360
/
/
JAMEL
/
/
Strategia
/
/
Branding
/
/
Eventy
/
/
Social media
/
/
Kampania
/
/
Wideo
/
/
Design
/
/
WWW
/
Autorka:
Dorota Palmer
Autorka:
Natalia Ulatowska-Władzińska
Autorka:
Lila Dutkiewicz
Autorka:
Monika Nowakowska
Autorka:
Adela Ostaszkiewicz

Sprawy
administracyjno-biurowe

Thank you! Your submission has been received!
Wystąpił jakiś błąd techniczny.
hello-marqueehello-marquee