Polskie Koleje Linowe

Projekty zlecane przez Polskie Koleje Linowe regularnie przenoszą JAMEL do górskiej scenerii tematycznej.

Projektowanie graficzne, obsługa pkl

Zajmujemy się kompleksową obsługą potrzeb marketingowych poszczególnych jednostek PKL: Kasprowy Wierch, Gubałówka, Solina, Góra Żar, Palenica, Góra Parkowa, Jaworzyna Krynicka, Mosorny Groń. 

W ciągu ostatnich lat projektowaliśmy materiały informacyjne (m.in. sezonowe katalogi
z ofertą), projekty okazjonalne, key visuale i strony internetowe. Tworzyliśmy animacje oraz stanowiliśmy wsparcie strategiczne dla PKL Solina. W przypadku tej współpracy, odległość między naszymi biurami nie ma znaczenia – od 6 lat jesteśmy blisko ich działalności.

Katalogi sezonowe

Oto projekt, który regularnie zabiera agencję JAMEL na górską przygodę! Polskie Koleje Linowe od lat zamawiają u nas projekt sezonowych katalogów turystycznych. Tworzymy wyróżniające się, ilustrowane okładki, spójny i logiczny projekt poszczególnych stron oraz przejrzyste materiały informacyjne. Katalog PKL prezentuje aż osiem ośrodków kolei linowej, każdy z nich
o wyjątkowym charakterze i atrakcjach. Katalogi dostępne są na wszystkich stacjach kolei oraz w punktach informacji turystycznej.

Jak zachować się w Kolei na Gubałówkę?

Jedną ze specjalizacji agencji JAMEL są animacje i videoexplainery. Dla PKL przygotowaliśmy minimalistyczny i nasycony wiedzą materiał, przekazujący dobre praktyki podróży kolejką linową na Gubałówkę. W sposób prosty, lekko humorystyczny i poruszający wyobraźnię przedstawiliśmy najważniejsze zasady bezpieczeństwa i kultury podróżowania.


Razem #przeNOSIMY góry

Polskie Koleje Linowe powierzyły nam zaprojektowanie serwisów internetowych dla swoich usług: sklepu z odzieżą i upominkami, PKL Bike Parks – sieci górskich tras rowerowych
o zróżnicowanym poziomie trudności oraz landing page dotyczącego spaceru z Babą z Gór i gry terenowej, czyli aktywności dostępnych na Górze Parkowej.

W przypadku strony #przeNOSIMY GÓRY – odpowiadamy także za ideę parasolową oraz opisy kolejnych kolekcji.

Ręce pełne roboty

Gdy zbliża się okres świąteczny, JAMELowi ilustratorzy mają ręce pełne roboty. W przypadku projektów PKL mamy możliwość puścić wodze graficznej fantazji, eksperymentować
z koncepcją i kompozycją. Przemyślane motywy wielkanocnych i bożonarodzeniowych ilustracji tworzymy w różnorodnych formatach drukowanych i digitalowych, ożywają także w formie animacji.

Kraina Światła

Kraina Światła to zimowa iluminacja przy górnej stacji kolei Gubałówka. Byliśmy odpowiedzialni za opracowanie graficzne kampanii, zapraszającej do bajkowego świata. Od olśniewających plakatów kampanii outdoorowej po praktyczną, a zarazem artystyczną mapkę atrakcji. Nasze prace wizualne nie tylko informują, ale i hipnotyzują, kierując zwiedzających przez kalejdoskop świetlnych instalacji.