https://www.high-endrolex.com/26https://www.high-endrolex.com/26 JAḾEL - Agencja marketingowa z Trójmiasta

JAḾEL

agencja marketingowa

Działamy od dwudziestu lat, a od sześciu bierzemy udział

w klasyfikacji najlepszych polskich agencji, otrzymując

czołowe noty w tym badaniu.

 

W rankingu z 2020 r. uzyskaliśmy

najlepszy wynik w kraju w kategorii

„zadowolenie klienta ze współpracy z agencją.”

 

Choć specjalizujemy się w kanale digital,

to często wychodzimy poza niego

i realizujemy działania marketingu 360.

 

 

Chcesz nas sprawdzić? Czekamy na Twój brief

Kompetencje

Kampanie

W ramach realizowanych kampanii, przygotowujemy pełen zakres form interaktywnych oraz kreacje na potrzeby mediów tradycyjnych.

Wideo

Produkujemy personalizowane wideo oraz spoty na potrzeby Internetu, wewnętrznych prezentacji jak i reklam telewizyjnych.

Serwisy WWW

Projektujemy i programujemy serwisy internetowe i intranetowe. We wdrożeniach wykorzystujemy m.in. dedykowany JAMEL CMS.

Społeczności

Opracowujemy strategię działań social media, prowadzimy komunikację w obrębie profili społecznościowych i prowadzimy skuteczne kampanie.

Zamknij

Efektownie i skutecznie

Strategia

Opracowujemy koncepcję strategiczną kampanii. Zastanawiamy się nie tylko co zrobić, ale przede wszystkim w jakim celu. Staramy się zrozumieć potrzeby marki i kontekst jej komunikacji. Dzięki temu możemy zaproponować pomysły, które pomogą w osiągnięciu planowanego efektu.

Kreacja

W oparciu o identyfikację wizualną marki opracowujemy kreację, która odzwierciedli jej silne strony. Poprzez atrakcyjną wizualnie formę, koncentrujemy się na wywołaniu pozytywnego skojarzenia, wzbudzeniu zainteresowania użytkownika i skłonieniu go do wykonania określonej akcji.

Produkcja

Jesteśmy w stanie zapewnić elastyczne czasy realizacji i dostosować się do często zmieniających sie realiów rynkowych w biznesie klienta. Po opracowaniu koncepcji linii kreatywnej, bardzo szybko potrafimy zamknąć całą produkcję, opcjonalnie pośrednicząc w kontaktach z domem mediowym.

Zakres

Realizując kampanie marketingu interaktywnego, odpowiadamy za produkcję wszelkiego rodzaju popularnych w Internecie form. W dobie integracji kanałów marketingowych, bardzo często wychodzimy jednak poza obszar online i przygotowujemy kreacje BTL, reklamę drukowaną, czy spoty TV.

Technologia

Pamiętamy o możliwościach dostępnych technologii, właściwościach urządzeń, na których wyświetlana będzie reklama i ograniczeniach w specyfikacjach domów mediowych. Wiemy, kiedy lepsza będzie forma GIF zamiast Flash. W określonych projektach kreacje reklamowe przygotowujemy w HTML5.

Efektywność

Przeprowadzamy testy A/B, aby zbadać, który z wariantów kampanii jest skuteczniejszy. Następnie wybieramy bardziej efektywną linię i testujemy ją ponownie, badając wpływ poszczególnych elementów kreacji na jej skuteczność. Wszystko po to, aby zoptymalizować współczynnik konwersji.

Zobacz realizacje
Zamknij

Animacje, produkcja TV, personalizacja

Scenariusz

Cel spotu może być różnoraki - edukacja użytkownika, zwiększenie sprzedaży, poprawa wizerunku, czy wsparcie działu obsługi. Dlatego, przygotowując scenariusz, koncentrujemy się na tym, aby film w skuteczny sposób realizował określone potrzeby i jak najdłużej pozostawał w pamięci.

Motion & Design

Charakter wizualny spotu powinien wynikać z treści, którą chcemy w nim przekazać, pożądanego tonu komunikacji i specyfiki grupy docelowej. W zależności od potrzeb stosujemy różne techniki animacji i montażu video, dostosowując koncepcję kreatywną do celów konkretnej realizacji.

Pełna obsługa

Zajmujemy się pełną produkcją - począwszy od koncepcji scenariusza, a skończywszy na publikacji filmu. Współpracujemy z profesjonalnymi studiami nagrań i wspieramy się bankami muzyki, zapewniając dobór podkładu, efektów dźwiękowych, czy wielojęzycznej narracji lektorskiej.

Media

Za każdym razem myślimy o kontekście, w jakim wyświetlany będzie film i dostosowujemy jego przekaz do określonego medium. Treści, które sprawdzą się w telewizji, niekoniecznie okażą się skuteczne w Internecie, w prezentacji wyświetlanej w punkcie sprzedaży, czy w wewnętrznej komunikacji korporacyjnej.

Spoty TV

Spoty telewizyjne jesteśmy w stanie wyprodukować znacznie szybciej i taniej niż w przypadku standardowej produkcji angażującej aktorów wraz z pełną ekipą filmową. Zrealizowane przez nas reklamy TV wykorzystujące animację i montaż video, okazały się równie skuteczne, co tradycyjne spoty filmowe.

PERSONALIZACJA

Mamy doświadczenie w jednej z najbardziej przyszłościowych form komunikacji z odbiorcami. Tworzymy zautomatyzowane kreacje wideo, pozwalające personalizować przekaz, wykorzystując, jako źródła dane z systemów e-commerce, baz ERP oraz platform marketing automation.

Zobacz realizacje
Zamknij

JAMEL CMS. Szyty na miarę. Szybki. Po prostu.

Cel

Przed rozpoczęciem realizacji serwisu www pomagamy określić jego cele i zdefiniować kryteria sukcesu. Badamy potrzeby grupy celowej i wybieramy koncepcję, która pozwoli w jak najbardziej efektywny sposób odróżnić się od konkurencji. Dobieramy narzędzia odpowiednio do wymagań i budżetu projektu.

Design

Sukces projektu graficznego wynika z dbałości o szczegóły, które dla statystycznego użytkownika wydają się być nieistotne. Zastosowanie określonej stylistyki jest efektem wieloletniego doświadczenia i wyników badań użyteczności, jakimi wspieramy się w naszej pracy nad kreacją.

UX

Dobrze zaprojektowany interface przekłada się na poziom satysfakcji użytkownika w trakcie interakcji z marką. Dlatego zawsze w pierwszej kolejności myślimy o potrzebach internautów i kontekście użycia określonej funkcjonalności. To decyduje o wybranych przez nas rozwiązaniach.

Sprawdzony CMS

Nasz autorski JAMEL CMS jest ceniony przez Klientów za łatwość obsługi i dużą skalowalność. Każdorazowo jest dostosowywany do indywidualnych wymagań projektu. Jest przy tym bezpieczny i wydajny - potrafimy skrócić czas ładowania strony nawet o kilkadziesiąt procent. Zapewniamy bezawaryjny hosting.

WordPress

Na etapie briefingu badamy potrzeby i oczekiwania Klienta, a także plany rozwoju serwisu. Dzięki temu możemy zarekomendować optymalny CMS. W przypadku mniej wymagających stron internetowych, proponujemy wdrożenia na platformie WordPress.

Analityka

Uruchomienie serwisu internetowego nie oznacza końca naszej pracy. Cyklicznie monitorujemy jakość ruchu w witrynie, badamy poziom realizacji założonych celów i analizujemy ścieżki wielokanałowe, następnie przeprowadzamy testy A/B i rekomendujemy wprowadzenie stosownych zmian optymalizacyjnych.

Zobacz realizacje
Zamknij

Animujemy interakcję z marką

Strategia

Rolą opracowywanych przez nas strategii social media jest zapewnienie jak najwyższego poziomu interakcji użytkownika z marką. Zdobycie jak największej liczby fanów nie może być celem samym w sobie.

Spojrzenie horyzontalne

Koncentrujemy się na uzyskaniu wartościowego zasięgu. Dlatego wybieramy te serwisy społecznościowe i narzędzia, które będą najbardziej właściwe dla realizacji założeń konkretnego zagadnienia.

Content

Prowadzimy angażującą komunikację na profilach społecznościowych. Generujemy wartościowy dialog z fanami marki. Odpowiadamy na pytania, moderujemy wpisy i reagujemy na sytuacje kryzysowe.

Analityka

Analizujemy nie tylko profile marki, ale także jej otoczenie konkurencyjne w SM. Badamy zasięg, profil odbiorcy i poziom zaangażowania. Na tej podstawie podejmujemy decyzje co do dalszych działań.

Kampanie

Prowadzimy kampanie wewnątrz serwisów społecznościowych. Przygotowujemy i optymalizujemy kreacje reklamowe. Planujemy i wydatkujemy budżety, rozliczamy efektywność i rentowność kampanii.

Aplikacje

Gdy potrzebne jest dostarczenie użytkownikom określonej funkcjonalności w obrębie społeczności, przygotowujemy dedykowane aplikacje, które integrujemy z API serwisów społecznościowych.

Zobacz realizacje

Branding

Kreujemy wizerunek marki począwszy od jej strategii, przez szeroko rozumianą identyfikację wizualną, a skończywszy na produkcji materiałów reklamowych.

Boty

Udzielanie automatycznych odpowiedzi na najczęstsze pytania, prowadzenie konkursu, czy zbieranie zgłoszeń - automatyzujemy komunikację na messengerze.

Systemy

Wdrażamy technologię do działań marketingowych, aby dostarczyć dedykowane rozwiązania lub systemy realizujące określone potrzeby użytkowników.

Aplikacje

Projektujemy, tworzymy i wdrażamy aplikacje mobilne. Analizujemy kontekst użycia, potrzeby biznesowe i definiujemy cele, jakie realizować ma aplikacja.

Zamknij

Szyty na miarę. Szybki. Po prostu.

Zamknij

Szyty na miarę. Szybki. Po prostu.

Zamknij

Szyty na miarę. Szybki. Po prostu.

Zamknij

Szyty na miarę. Szybki. Po prostu.

Realizacje

Grupa LOTOS

Serwis www

Zobacz realizację
INOPA – Centaurus

Strona www

Zobacz realizację
Rzeczpospolita

Kampania wizerunkowa rp.pl

Zobacz realizację
Generali

Animacje

Zobacz realizację
Betsson

Automatyzacja produkcji form reklamowych

Zobacz realizację
Personalizowane wideo

Kampanie, eventy, content marketing, inbound marketing

Zobacz realizację
UM Gdańsk

Gdańska Karta Mieszkańca

Zobacz realizację
Master1

Kampania FB

Zobacz realizację
Wczytywanie...

Klienci

Mamy okazję obsługiwać

WYJĄTKOWE MARKI.

Oto niektóre spośród nich:

Allegro Allegro
Allianz Allianz
Asseco Asseco
Bossard Bossard
BPH BPH
Comarch Comarch
Deloitte Deloitte
Ergo Hestia Ergo Hestia
HolidayCheck HolidayCheck
HRS HRS
ING ING
Jysk Jysk
Kasy Stefczyka Kasy Stefczyka
KPMG KPMG
LOTOS LOTOS
Masterlease Masterlease
North Fish North Fish
Red Bull Red Bull
Reserved Reserved
Rzeczpospolita Rzeczpospolita

Dołącz do nas

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

Web designer

Web designer z doświadczeniem potrzebny na przedwczoraj.
Taki, który umie dobrze w UX-y i wie, że XD to nie tylko emoji.

Zobacz szczegóły

Programista Wordpress

W związku z realizacją nowych projektów i poszerzaniem zespołu programistów, poszukujemy osoby na stanowisko Programista Wordpress.

Zobacz szczegóły

Full-Stack Web Developer

W związku z realizacją nowych projektów i poszerzaniem zespołu programistów, poszukujemy osoby na stanowisko Full-Stack Web Developer.

Zobacz szczegóły

Web designer

Miejsce pracy Gdańsk Zamknij

Oczekiwania

Podstawowymi wymaganiami w pracy na oferowanym stanowisku są:

• projektowanie grafiki serwisów internetowych,w tym opartych na Wordpress 
• znajomość i umiejętność stosowania zasad/technik RWD
• znajomość możliwości i ograniczeń HTML5 i CSS3
• znajomość i umiejętność stosowania zasad WCAG 2.1 poziom co najmniej  AA
• doskonała znajomość obecnych trendów internetowych i znajomość technologii webowych
• zmysł graficzny i estetyczny
• rok doświadczenia w pracy w projektowaniu stron, w tym UI/UX, umiejętność projektowania layoutów graficznych (strony internetowe, elementy stron www, mile widziane doświadczenie w pracy nad aplikacjami)
• dbanie o spójność UI/UX na wszystkich podstronach
• biegła znajomość wiodących narzędzi (np. Sketch, Adobe XD, Photoshop, Axure)

Obowiązki

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało:

• Przygotowywanie projektów funkcjonalnych stron internetowych (UX)
• Projektowanie na potrzeby stron WWW
• Przygotowanie kreatywnych rozwiązań graficznych
• Optymalizacja istniejących interfejsów graficznych oraz tworzenie nowych koncepcji
• Wspieranie klienta i zespołu podczas tworzenia/rozwoju produktu

Oferujemy

Oto, co oferujemy:


• ponad 200m2 przestrzeni w kamienicy w centrum Trójmiasta
• praca w małych zespołach, duża samodzielność
• duże możliwości rozwoju
• budżet na szkolenia, konferencje
• darmowe miejsce parkingowe
• cicha okolica, przy jednoczesnej bliskości do przystanków komunikacji i drogi wylotowej na obwodnicę Trójmiasta
• kawa, przekąski, świeże owoce
• Pizza-Thursday
• prywatne ubezpieczenie / prywatna opieka medyczna.

Jeśli chcesz mieć wpływ na swój rozwój i pracować razem z nami, prześlij swoje CV na adres

email
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Programista Wordpress

Miejsce pracy Gdańsk Zamknij

Oczekiwania

Wymagania:

 • Bardzo dobra znajomość technologii WordPress
 • Znajomość HTML5/CSS na wysokim poziomie
 • Znajomości PHP, JS
 • Znajomości podstaw programu Adobe Photoshop
 • Dodatkowym atutem będzie znajomość tworzenia pluginów do WordPressa

Obowiązki

Zakres obowiązków:

 • Praca nad tworzeniem szablonów stron internetowych na podstawie otrzymanych projektów graficznych
 • Programowanie Landing Page
 • Prace związane z bieżącą obsługą (aktualizacją, rozwojem, utrzymaniem) obecnych strony opartych na technologii WordPress
 • Współpraca z project managerami i grafikami

Oferujemy

Oto, co oferujemy:

 • ponad 200m2 przestrzeni w kamienicy w centrum Trójmiasta
 • praca w małych zespołach, duża samodzielność
 • duże możliwości rozwoju
 • praca zdalna w ramach 20% czasu
 • doświadczony team seniorów: od 5+ lat w PHP/SF
 • możliwość poznawania nowych technologii, wychodzących poza czysty backend (VueJS, React)
 • BYOD lub PC z dodatkowym 24" ekranem (lub 27" - jeśli jesteś dobrym negocjatorem)
 • budżet na szkolenia, konferencje
 • darmowe miejsce parkingowe
 • cicha okolica, przy jednoczesnej bliskości do przystanków komunikacji i drogi wylotowej na obwodnicę Trójmiasta
 • kawa, przekąski, świeże owoce
 • Pizza-Thursday
 • prywatne ubezpieczenie / prywatna opieka medyczna

Jeśli chcesz mieć wpływ na swój rozwój i pracować razem z nami, prześlij swoje CV na adres

email
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Full-Stack Web Developer

Miejsce pracy Gdańsk Zamknij

Oczekiwania

Wymagania:

 • dobra znajomość PHP5.3/ Podstawy PHP7,
 • podstawowa wiedza relacyjnych baz danych (MySQL, Doctrine),
 • Jquery, Bootstrap,
 • umiejętność tworzenia stron na podstawie projektów graficznych,
 • doświadczenie przy komercyjnych projektach.

 

Na duży plus będzie:

 • znajomość frameworka Symfony,
 • React.

 

Obowiązki

Zakres obowiązków

 • programowanie nowych funkcjonalności przy użyciu nowych technologii webowych,
 • utrzymywanie i optymalizacja bieżących produktów,
 • kodowanie stron internetowych na podstawie projektów graficznych,
 • budowanie dedykowanych aplikacji webowych.

Oferujemy

Czego możesz się spodziewać?

 • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
 • Ponad 200m2 przestrzeni w kamienicy w centrum Trójmiasta
 • Praca w małych zespołach, duża samodzielność
 • Duże możliwości rozwoju
 • Pracy zdalnej w ramach 20% czasu
 • Doświadczonego teamu seniorów: od 5+ lat w PHP/SF
 • Możliwości poznawania nowych technologii, wychodzących poza czysty backend (VueJS, React)
 • BYOD, lub PC z dodatkowym 24" ekranem (lub 27" - jeśli jesteś dobrym negocjatorem)
 • Budżetu na szkolenia, konferencje
 • Darmowe miejsce parkingowe
 • Cicha okolica, przy jednoczesnej bliskości do przystanków komunikacji i drogi wylotowej na obwodnicę Trójmiasta
 • Kawa, przekąski, świeże owoce
 • Pizza-Thursday
 • Prywatne ubezpieczenie

Jeśli chcesz mieć wpływ na swój rozwój i pracować razem z nami, prześlij swoje CV na adres

email
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Zostańmy w kontakcie

Kontakt

JAMEL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. ul. Liczmańskiego 7/3, 80-322 Gdańsk
tel.: +48 58 7418941
fax: +48 58 741 89 42
email

NIP: 584-267-47-18
REGON: 220776820
KRS: 0000977600
Polityka prywatności
Privacy policy
https://www.high-endrolex.com/26