Enea

Nudne wykłady z fizyki? Nie z naszym działem animacji!

animacje 2D i 3D, screen z animacji

Dziś, kiedy świat staje przed wyzwaniami związanymi z zapewnieniem taniej i bezpiecznej energii, innowacje w dziedzinie technologii jądrowych zyskują na znaczeniu.


W odpowiedzi na te potrzeby, Enea, jeden z liderów na polskim rynku energetycznym, uruchomiła szeroko zakrojoną kampanię edukacyjną skupioną na Modułowych Reaktorach Jądrowych (SMR-ach). Celem tej inicjatywy jest nie tylko zwiększenie świadomości na temat nowoczesnych rozwiązań w energetyce jądrowej, ale również wsparcie edukacji młodych talentów, którzy w przyszłości będą kształtować ten sektor.


W kontekście tej edukacyjnej misji, prezentujemy 2-minutowy video explainer, który został zrealizowany we współpracy z Enea. W animacji opowiadamy o innowacyjnym i kompaktowym rozwiązaniu w dziedzinie energetyki jądrowej, prezentując złożone zagadnienia techniczne w przystępny i zrozumiały sposób. Przekonajcie się na własne oczy, że energetyka jądrowa wcale nie musi być skomplikowana.


Włączcie play i dołączcie do nas w podróży po świecie nowoczesnych technologii, które mają potencjał zmienić przyszłość energetyki.

Technologia jądrowa to nie wszystko

Dla Enei stworzyliśmy również serię 13 filmów instruktażowych, a każdy z nich prowadzi odbiorcę po zakamarkach Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. W naszych animacjach poruszamy różnorodne funkcjonalności systemu. Pokazujemy, jak krok po kroku złożyć wniosek o rozłożenie płatności na raty, uzyskać prolongatę czy zaktualizować dane kontaktowe. Przygotowujemy więc praktyczne poradniki, które w klarowny sposób wyjaśniają procesy, ułatwiając klientom Enea korzystanie z ich usług.

Tworzenie animacji 2D to proces wymagający precyzji, ale przede wszystkim zrozumienia potrzeb zarówno po stronie klienta, jak i użytkownika końcowego. W JAMEL pracujemy w taki sposób, żeby dostarczać materiały, które nie tylko informują, ale i angażują odbiorcę. Dzięki współpracy z Enea mogliśmy raz jeszcze udowodnić, że dobrze ukazana ścieżka użytkownika
i wysoka jakość wykonania to klucz do sukcesu w komunikacji z klientem.