Kompetencje

Kampanie

W ramach realizowanych kampanii, przygotowujemy pełen zakres form interaktywnych oraz kreacje na potrzeby mediów tradycyjnych.

Wideo

Produkujemy personalizowane wideo oraz spoty na potrzeby Internetu, wewnętrznych prezentacji jak i reklam telewizyjnych.

Serwisy WWW

Projektujemy i programujemy serwisy internetowe i intranetowe. We wdrożeniach wykorzystujemy m.in. dedykowany JAMEL CMS.

Społeczności

Opracowujemy strategię działań social media, prowadzimy komunikację w obrębie profili społecznościowych i prowadzimy skuteczne kampanie.

Zamknij

Efektownie i skutecznie

Strategia

Opracowujemy koncepcję strategiczną kampanii. Zastanawiamy się nie tylko co zrobić, ale przede wszystkim w jakim celu. Staramy się zrozumieć potrzeby marki i kontekst jej komunikacji. Dzięki temu możemy zaproponować pomysły, które pomogą w osiągnięciu planowanego efektu.

Kreacja

W oparciu o identyfikację wizualną marki opracowujemy kreację, która odzwierciedli jej silne strony. Poprzez atrakcyjną wizualnie formę, koncentrujemy się na wywołaniu pozytywnego skojarzenia, wzbudzeniu zainteresowania użytkownika i skłonieniu go do wykonania określonej akcji.

Produkcja

Jesteśmy w stanie zapewnić elastyczne czasy realizacji i dostosować się do często zmieniających sie realiów rynkowych w biznesie klienta. Po opracowaniu koncepcji linii kreatywnej, bardzo szybko potrafimy zamknąć całą produkcję, opcjonalnie pośrednicząc w kontaktach z domem mediowym.

Zakres

Realizując kampanie marketingu interaktywnego, odpowiadamy za produkcję wszelkiego rodzaju popularnych w Internecie form. W dobie integracji kanałów marketingowych, bardzo często wychodzimy jednak poza obszar online i przygotowujemy kreacje BTL, reklamę drukowaną, czy spoty TV.

Technologia

Pamiętamy o możliwościach dostępnych technologii, właściwościach urządzeń, na których wyświetlana będzie reklama i ograniczeniach w specyfikacjach domów mediowych. Wiemy, kiedy lepsza będzie forma GIF zamiast Flash. W określonych projektach kreacje reklamowe przygotowujemy w HTML5.

Efektywność

Przeprowadzamy testy A/B, aby zbadać, który z wariantów kampanii jest skuteczniejszy. Następnie wybieramy bardziej efektywną linię i testujemy ją ponownie, badając wpływ poszczególnych elementów kreacji na jej skuteczność. Wszystko po to, aby zoptymalizować współczynnik konwersji.

Zobacz realizacje
Zamknij

Animacje, produkcja TV, personalizacja

Scenariusz

Cel spotu może być różnoraki - edukacja użytkownika, zwiększenie sprzedaży, poprawa wizerunku, czy wsparcie działu obsługi. Dlatego, przygotowując scenariusz, koncentrujemy się na tym, aby film w skuteczny sposób realizował określone potrzeby i jak najdłużej pozostawał w pamięci.

Motion & Design

Charakter wizualny spotu powinien wynikać z treści, którą chcemy w nim przekazać, pożądanego tonu komunikacji i specyfiki grupy docelowej. W zależności od potrzeb stosujemy różne techniki animacji i montażu video, dostosowując koncepcję kreatywną do celów konkretnej realizacji.

Pełna obsługa

Zajmujemy się pełną produkcją - począwszy od koncepcji scenariusza, a skończywszy na publikacji filmu. Współpracujemy z profesjonalnymi studiami nagrań i wspieramy się bankami muzyki, zapewniając dobór podkładu, efektów dźwiękowych, czy wielojęzycznej narracji lektorskiej.

Media

Za każdym razem myślimy o kontekście, w jakim wyświetlany będzie film i dostosowujemy jego przekaz do określonego medium. Treści, które sprawdzą się w telewizji, niekoniecznie okażą się skuteczne w Internecie, w prezentacji wyświetlanej w punkcie sprzedaży, czy w wewnętrznej komunikacji korporacyjnej.

Spoty TV

Spoty telewizyjne jesteśmy w stanie wyprodukować znacznie szybciej i taniej niż w przypadku standardowej produkcji angażującej aktorów wraz z pełną ekipą filmową. Zrealizowane przez nas reklamy TV wykorzystujące animację i montaż video, okazały się równie skuteczne, co tradycyjne spoty filmowe.

PERSONALIZACJA

Mamy doświadczenie w jednej z najbardziej przyszłościowych form komunikacji z odbiorcami. Tworzymy zautomatyzowane kreacje wideo, pozwalające personalizować przekaz, wykorzystując, jako źródła dane z systemów e-commerce, baz ERP oraz platform marketing automation.

Zobacz realizacje
Zamknij

JAMEL CMS. Szyty na miarę. Szybki. Po prostu.

Cel

Przed rozpoczęciem realizacji serwisu www pomagamy określić jego cele i zdefiniować kryteria sukcesu. Badamy potrzeby grupy celowej i wybieramy koncepcję, która pozwoli w jak najbardziej efektywny sposób odróżnić się od konkurencji. Dobieramy narzędzia odpowiednio do wymagań i budżetu projektu.

Design

Sukces projektu graficznego wynika z dbałości o szczegóły, które dla statystycznego użytkownika wydają się być nieistotne. Zastosowanie określonej stylistyki jest efektem wieloletniego doświadczenia i wyników badań użyteczności, jakimi wspieramy się w naszej pracy nad kreacją.

UX

Dobrze zaprojektowany interface przekłada się na poziom satysfakcji użytkownika w trakcie interakcji z marką. Dlatego zawsze w pierwszej kolejności myślimy o potrzebach internautów i kontekście użycia określonej funkcjonalności. To decyduje o wybranych przez nas rozwiązaniach.

Sprawdzony CMS

Nasz autorski JAMEL CMS jest ceniony przez Klientów za łatwość obsługi i dużą skalowalność. Każdorazowo jest dostosowywany do indywidualnych wymagań projektu. Jest przy tym bezpieczny i wydajny - potrafimy skrócić czas ładowania strony nawet o kilkadziesiąt procent. Zapewniamy bezawaryjny hosting.

WordPress

Na etapie briefingu badamy potrzeby i oczekiwania Klienta, a także plany rozwoju serwisu. Dzięki temu możemy zarekomendować optymalny CMS. W przypadku mniej wymagających stron internetowych, proponujemy wdrożenia na platformie WordPress.

Analityka

Uruchomienie serwisu internetowego nie oznacza końca naszej pracy. Cyklicznie monitorujemy jakość ruchu w witrynie, badamy poziom realizacji założonych celów i analizujemy ścieżki wielokanałowe, następnie przeprowadzamy testy A/B i rekomendujemy wprowadzenie stosownych zmian optymalizacyjnych.

Zobacz realizacje
Zamknij

Animujemy interakcję z marką

Strategia

Rolą opracowywanych przez nas strategii social media jest zapewnienie jak najwyższego poziomu interakcji użytkownika z marką. Zdobycie jak największej liczby fanów nie może być celem samym w sobie.

Spojrzenie horyzontalne

Koncentrujemy się na uzyskaniu wartościowego zasięgu. Dlatego wybieramy te serwisy społecznościowe i narzędzia, które będą najbardziej właściwe dla realizacji założeń konkretnego zagadnienia.

Content

Prowadzimy angażującą komunikację na profilach społecznościowych. Generujemy wartościowy dialog z fanami marki. Odpowiadamy na pytania, moderujemy wpisy i reagujemy na sytuacje kryzysowe.

Analityka

Analizujemy nie tylko profile marki, ale także jej otoczenie konkurencyjne w SM. Badamy zasięg, profil odbiorcy i poziom zaangażowania. Na tej podstawie podejmujemy decyzje co do dalszych działań.

Kampanie

Prowadzimy kampanie wewnątrz serwisów społecznościowych. Przygotowujemy i optymalizujemy kreacje reklamowe. Planujemy i wydatkujemy budżety, rozliczamy efektywność i rentowność kampanii.

Aplikacje

Gdy potrzebne jest dostarczenie użytkownikom określonej funkcjonalności w obrębie społeczności, przygotowujemy dedykowane aplikacje, które integrujemy z API serwisów społecznościowych.

Zobacz realizacje

Branding

Kreujemy wizerunek marki począwszy od jej strategii, przez szeroko rozumianą identyfikację wizualną, a skończywszy na produkcji materiałów reklamowych.

Boty

Udzielanie automatycznych odpowiedzi na najczęstsze pytania, prowadzenie konkursu, czy zbieranie zgłoszeń - automatyzujemy komunikację na messengerze.

Systemy

Wdrażamy technologię do działań marketingowych, aby dostarczyć dedykowane rozwiązania lub systemy realizujące określone potrzeby użytkowników.

Aplikacje

Projektujemy, tworzymy i wdrażamy aplikacje mobilne. Analizujemy kontekst użycia, potrzeby biznesowe i definiujemy cele, jakie realizować ma aplikacja.

Zamknij

Szyty na miarę. Szybki. Po prostu.

Zamknij

Szyty na miarę. Szybki. Po prostu.

Zamknij

Szyty na miarę. Szybki. Po prostu.

Zamknij

Szyty na miarę. Szybki. Po prostu.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close