Realizacje

Kampania w social media
Netto
Zamknij

Wyzwanie

Sieć sklepów Netto zleciła nam opracowanie koncepcji oraz realizację kampanii z okazji swoich 23. urodzin. Główny nacisk klient postawił na kanał Social Media.

Rozwiązanie

Wdrożyliśmy Landing Page, w którym użytkownicy zgłaszali swoje konkursowe zdjęcia. Prace uczestników mogły być również wysyłane przez oprogramowanego przez nas Messenger Bota. Dodatkowym prezentem urodzinowym była zaprojektowana i wdrożona przez naszą agencję nakładka na kamerę dostępna na FB wykorzystująca Augmented Reality. Ta bardzo angażująca forma kreatywna daje ogromny potencjał przy współpracy z influencerami na FB, Instagramie i YouTube. Użytkownicy, dzięki nakładce, mogą robić psikusy swoim najbliższym “rzucając” w nich urodzinowym tortem. Nagrania video, które powstają dzięki temu efektowi mogą być udostępniane w mediach społecznościowych i mają spory potencjał wiralowy.

Uzupełnieniem naszych działań była produkcja form w ramach kampanii display oraz prowadzenie kampanii reklamowej w Social Mediach.

Landing Page

Posty reklamowe na FB

Nakładka AR na komunikator

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close