Realizacje

Serwis intranetowy Grupy LOTOS
Lotostrada
Zamknij

Wyzwanie

Jeden z największych koncernów w Europie stanął przed wyzwaniem dostosowania intranetu do nowych celów. Dynamicznie zmieniające się potrzeby użytkowników uwidoczniły braki w dotychczasowym rozwiązaniu. Klient potrzebował narzędzia bardziej dostępnego, skalowalnego jednakże spełniającego wysokie wymogi odnośnie bezpieczeństwa.

Rozwiązanie

Wdrożyliśmy, przy ścisłej współpracy z naszym Klientem - Grupą LOTOS, intranet oparty o autorski system Jamel CMS. Zapewnia on nieograniczone możliwości rozwoju struktury serwisu oraz personalizacji treści dla określonych grup odbiorców. Rozbudowany system uprawnień dla administratorów pozwala na ścisłą kontrolę dostępnych dla użytkowników treści.

Wyniki

Rozwiązanie, które wdrożyliśmy pozwoliło dotrzeć do nowych odbiorców i dało dużo większą swobodę przy korzystaniu z intranetu. Zwiększył się również stopień zaangażowania użytkowników w konsumpcję treści.

wizualizacja

Zawartość serwisu i sposób wyświetlania treści jest dostosowana do kontekstu użycia i wielkości ekranu urządzenia

widok strony głównej

Spersonalizowana zawartość dostosowana do preferencji użytkownika oraz miejsca jego zatrudnienia w hierarchii organizacji

widok ogólny podstrony

Opracowanie projektu graficznego serwisu obejmowało przygotowanie indywidualnych widoków dla kilkudziesięciu podstron

widok mobile

Widok wersji mobilnej serwisu, której zawartość dostosowana jest do kontekstu użycia - m.in. lokalizacji użytkownika i możliwości urządzenia z którego korzysta

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close